Dondurma Çubukları Ile Yapılan Etkinlikler

609 0

Dondurma Çubukları Ile Yapılan Etkinlikler

Merhaba Güzel Dostlarım,

Geri dönüşümlü dondurma çubukları, ister uzman bir usta, isterseniz yeni başlayan biri olun, dondurma çabuklarıyla yapacağınız bu etkinlikle çok basit olacaktır. Kullanımı çok kolay malzeme olan dil çubuğu aynı zamanda oldukça ucuzdurlar.

Dondurma çubuklarını isterseniz boyayın isterseniz kaplayın yada kendi şekliyle ufak eklemeler ile birer etkinlik yapın hiç önemli değil. Her şekliyle sizi ve çocuğunuzu çok eğlendirecektir.

Çocuklarınızlarınızla yağmurlu bir günde, hiçbir şey yapmadan beklemektense bu dondurma çubukları ile geri dönüşümlü şahane şeyler yapabilirsiniz.

Dil Çabuklarıyla Yapılan Etkinlikler Nelerdir?

1.Labirent

Dondurma Çubukları Ile yapacağınız en güzel etkinliklerden biride labirenttir. Bu etkinlik tabii biraz daha büyük belki 3 yaşında ki çocuğunuz ile yapabileceğiniz bir oyun olacaktır.

2.Çerçeve

Çerçeve belki çocuğunuzla özel bir gün hediyesi olarak yapabilirsiniz. Belki anneler veya babalar günü ya da doğum günü hediyesi. Hem el becerisi artar hemde maliyeti daha düşüktür.

3.Ev

Bunu bir hobi kazandırmak için çocuğunuzla yapabilirsiniz. Bu onu biraz zorlayacaktır ancak sonucu görünce oda mutlu olacaktır. Çocuğunuz dondurma çubuğuyla ev yapacaksa ona destek olmanız gerekebilir.

4.Uğur Böceği

Dondurma çubuğuyla hayvan şekilleri de güzel olacaktır. Bende az uğraş gerekecektir. Bunlardan biri uğur böceği. Burada boyamada gerekecektir.

5.Bebek Evi Masa Takımı

Eğer bir kız çocuğunuz varsa ona yapabileceğiniz ya da onunla yapabileceğiniz güzel bir masa takımı. Dondurma çubuklariyla çocuğunuza masa takımı yapacaksanız bu sizi biraz zorlayabilir sonrasında boyama işini sizin ufaklık yapsa daha iyi olacaktır.

6.Rüzgâr Gülü

Nefis bir rüzgar gülü hiçte fena olmaz öyle değil mi?

7.Balık

Eğer balık seven bir çocuğunuz varsa o zaman kendine balık yapsın. Istediği rengede boyasın.

8.Hayvanlar

Gerekli malzemeler ile istediğiniz hayvanı yapabilirsiniz. Sadece biraz hayal gücü.

9.Ayraç

Ister kendi kitapları için isterse sizin kitaplarınız için süslü bir kitap ayracı süper olur.

10.Yapboz

Gördüğümüz gibi kek kalıplarından süper yapbozlar dil çubuklarından tabii ki yapılabilir.

11.Uçak

Uçak yine en iyi dil çubuğu aktivitesidir.

12.Resimli Yapboz

Dil çubukları ile yapboz yapabilirsiniz isterseniz resmi kendiniz cizin isterseniz de resmi yapıştırıp kesip yapboz yapın.

13.Renk Oyunu

14.Dekoratif Saksı

15.Yusufçuk


Dondurma Çubukları Ile Yapılan Etkinliklere Benzer Diğer Konular


Dondurma Çubukları Ile Yapılan Etkinlikler yazımı okudunuz. Sizin de eklemek istedikleriniz varsa yoruma yazabilirsiniz.

Keyifli günler dilerim.

Bir cevap yazın