Kâğıttan 3D Disnes Prenses Yapımı

481 2

Kâğıttan 3D Disnes Prenses Yapımı

Kaç Yaş Çocuklar İçin Uygundur?

Net bir yaş söylemek tabii ki pek mümkün olmaz. Çünkü her çocuğun gelişim süreci aynı değil. Bazı çocuklarımız hemen anlayıp yapabilirken bazı çocuklarımızın ilgisi tamamen farklı bir konudadır ve tam anlayamaz. Ancak bu aktivite 4 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur.

Malzemeler

  • Makas,
  • Şablon,
  • Kuşe kağıt isteğe bağlı,

Nasıl Yapılır?

Her prensesin nasıl yapılacağı şablonların içerisinde yazmaktadır.

Şablon

Şablonu indirmek için altta buluna “indir” yazısına tıklayınız.

Bazı durumlarda sosyal medyadan (Facebook, Instagram veya Pinterest) direk girişlerde indirme sorunları yaşanmaktadır. Bu gibi durumlarda bağlantı adresini kopyalayıp arama motoruna tekrar yapıştırarak indirmeyi denemelisiniz.

Kâğıttan 3D Disnes Prenses Yapımı
yazımı okudunuz. Bunların dışında eklemek istedikleriniz varsa ya da aktiviteyi beğendiyseniz yorum kısmında belirtmeniz beni çok mutlu eder. Çünkü düşünceleriniz benim için çok önemli.

Keyifli günler dilerim.

2 comments

  1. Cok harika emeginize ruhunuza anneliginize saglik ben birsey sormak istiyorum kuse kağıt olsun ve diger kirtasiye malzemeri icin hem uygun hem kaliteli yerler onerirmisiniz

    1. Merhaba Nunu,
      Şu ara hiç bir yer için uygun diyemiyorum maalesef çünkü tek bir yazdırma işi bile 2 tl istiyor ve bir-çok yer gerçekten saçma derecede pahalı. Ama yinede kötünün iyisi olsun dersen Gittigidiyor gibi büyük bir internet mağazasından kuşe kağıdını alabilirsin. Diğer kırtasiye malzemelerini ise DR’ı önerebilirim. Diğer mağazalara göre daha uygun olduğunu düşünüyorum.

Bir cevap yazın